Strona Konkursu

UWAGA STUDENCI

Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy, Klaster Chemii Specjalistycznej CHEM-STER, w partnerstwie ze Stowarzyszeniem “Park Przemysłowy Metalchem” z inicjatywy Grupy Azoty ZAK S.A. zapraszają do udziału w dodatkowym naborze wniosków do Konkursu pn.: “Forum Młodych Naukowców” – od pomysłu do przemysłu.

Celem konkursu jest identyfikacja, przygotowanie i wybór najlepszych innowacyjnych pomysłów młodych innowatorów z zakresu nowoczesnych technologii, konstrukcji, materiałów dla chemii i energetyki, mających szanse praktycznego zastosowania w przemyśle.

W konkursie uczestniczyć mogą studenci i doktoranci do 30 roku życia. Uczestnicy zgłaszają się do udziału w Konkursie poprzez Formularz Zgłoszeniowy oraz przygotowanie Modelu Biznesowego dla pomysłu (zgodnie z Regulaminem konkursu). Formularz zgłoszeniowy uczestnicy mogą składać drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie go na stronie internetowej Konkursu http://konkurs-ntkm.pl/ i przesłanie podpisanego skanu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.10.2016 r. do godziny 23:59.

Finał Konkursu zostanie przeprowadzony w dniu 26.10.2016 r. podczas inauguracji II Międzynarodowej Konferencji NTKM w Kędzierzynie Koźlu oraz na stronie internetowej Konkursu http://konkurs-ntkm.pl/

Wszelkie potrzebne informacje, Formularz Zgłoszeniowy, Regulamin znajdują się na stronie http://konkurs-ntkm.pl/
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z Panią Aleksandrą Tomanek pod tel. 32 208 3531 lub adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Proszę rozpowszechnienie tej informacji wśród pracowników Państwa jednostek.

[Przesłano przez: Katarzyna Kliszcz]