W trosce o stałe podnoszenie jakości kształcenia jako czynnika gwarantującego dalszy rozwój oraz umocnienie pozycji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w krajowym i europejskim obszarze szkolnictwa wyższego, a także mając na względzie międzynarodowe standardy kształcenia studentów, działania Uczelnianego  Systemu  Zapewnienia Jakości Kształcenia  obejmą między innymi  ocenę jakości obsługi administracyjnej

W związku z powyższym proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej oceny jakości obsługi administracyjnej i  dostarczenie jej (poprzez wrzucenie do urny, znajdującej się w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przy ul. Medyków 12, Katowice I piętro ) w terminie do 25 maja 2016 r. Ankieta do pobrania w  Dziekanacie Wydziału.

[Przesłano przez: Tatiana Wyciślik-Żurawska]