Plakat szkolenie

Oddział Biblioteki Głównej w Katowicach-Ligocie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Bibliotece, ale boicie się zapytać", pt. "Pierwsze kroki w Bibliotece".

Podczas godzinnego szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. o tym jak:

- zapisać się do biblioteki
- zalogować się do systemu bibliotecznego i sprawdzić swoje konto biblioteczne
- zamawiać i wypożyczać książki
- przedłużać termin zwrotu książki

Termin: 28.09.2015r, g. 11.00-12.00 (grupa I) oraz 12.30-13.30 (grupa II)

Dodatkowy termin: 29.09.2015 w godz. 11.00-12.00.

Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać pod numerem telefonu: 32 208 84 89
Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

[Przesłano przez: Sandra Adamczyk]