Uprzejmie informujemy, iż do 23 września 2015 r. (środa) w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przyjmowane będą wnioski o przyznanie studentom stypendiów Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2015/2016.
Szczegółowe informacje, rozporządzenie Ministra, instrukcja wypełniania formularzy oraz formularze znajdują się na stronie www.nauka.gov.pl w zakładce Szkolnictwo wyższe/Sprawy studentów i doktorantów/Stypendium Ministra

Studenci składający wnioski proszeni są o dokładne zapoznanie się z w/w dokumentami. Wnioski wypełnione nieczytelnie, niekompletne, po terminie lub z wadami formalnymi (brak właściwych podpisów i pieczątek, brak dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje, niewłaściwy formularz) pozostaną bez rozpatrzenia.
W Dziekanacie WNoZ należy złożyć 4 egzemplarze wniosków i 1 komplet dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje".

[Przesłano przez: Katarzyna Kliszcz]