UWAGA!

STUDENCI  WYDZIAŁU  NAUK O  ZDROWIU  ŚLĄSKIEGO  UNIWERSYTETU  MEDYCZNEGO W KATOWICACH
ubiegający się o przyznanie pomocy materialnej w roku akademickim 2015/2016.

Wnioski o przyznanie:

•          stypendium socjalnego - do 15 września br.
  •          stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości - do 15 września br.
  •          stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych - do 15 września br.
  •          zapomogi - w szczególnych przypadkach nie częściej niż dwa razy w roku

należy złożyć:  w  DZIEKANACIE WYDZIAŁU LEKARSKIEGO W KATOWICACH

40-752 Katowice,  ul. Medyków 18, pok. nr 1, tel. (32) 25 26 079  lub (32) 20 88 666

Studenci I roku - (nowo – przyjęci) składają wnioski o przyznanie pomocy materialnej w terminie: do dnia 30 września br.

Studenci ubiegający się o pomoc materialną do wniosku dołączają załączniki wymienione na stronie internetowej Uczelni, www.sum.edu.pl ,  w zakładce : student – informacje organizacyjne – pomoc socjalna i stypendia, oraz dodatkowe zaświadczenia wymienione w załączniku nr 4 Regulaminu przyznawania pomocy materialnej dla studentów SUM – „Zasady dokumentowania dochodu i jego ustalania ”w zależności od indywidualnej sytuacji w rodzinie studenta , a także inne dokumenty na żądanie właściwego organu.

Prośba o osobiste składanie wniosków . Przyjmujemy wyłącznie wnioski kompletne.

[Przesłano przez: Teodora Pieczka]