Warunkiem przystąpienia do obrony pracy magisterskiej oraz egzaminu magisterskiego jest złożenie w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach niżej wymienionych dokumentów:

1. uzupełniony indeks wraz z kartą okresowych osiągnięć studenta
  2. karta obiegowa ( dostępna w Dziekanacie)
  3. informacje dla potrzeb Suplementu do dyplomu (obowiązkowe dla wszystkich) – kserokopię dokumentów stwierdzających przynależność studenta naszej Uczelni do STN, WSS, AZS z zaznaczeniem okresu przynależności (załącznik nr 9).
  4. legitymacja studencka – ostateczny termin zwrotu w dniu obrony pracy magisterskiej
  5. 4 podpisane zdjęcia o wymiarze 4,5 cm x 6,5 cm
  6. dowód wpłaty na kwotę 60 zł za dyplom
  7. załączniki do Regulaminu antyplagiatowego nr 1, 2 (załącznik nr 2,3 do RED)
  8. dzienniczki praktyk
  9. oświadczenie promotora - Zał. Nr 1 do Uchwały Nr 337 Rady Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM z dnia 24.06.2013 r.(załącznik nr 8 do RED)

Wpłata może być dokonana gotówką w kasie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach lub przelewem na konto:

ING Bank Śląski S.A.
nr konta 40 1050 1214 1000 0007 0000 9103
z podaniem tytułu wpłaty:
„Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach - opłata za dyplom magisterski”

Prace magisterskie należy wydrukować w trzech egzemplarzach:
· jeden egzemplarz to tzw. „oryginał”, który musi być wydrukowany dwustronnie (każda kartka z obydwu stron zadrukowana) za wyjątkiem strony tytułowej. Oryginał należy złożyć w miękkiej okładce (termobindowanie),
· dwa egzemplarze to tzw. ”kopie”, z których jedna jest przeznaczona dla promotora a druga dla recenzenta. Powinny być one wydrukowane jednostronnie (każda kartka tylko na jednej stronie zadrukowana).
· wersja elektroniczna pracy w formacie DOC (Microsoft Word), RTF lub PDF dostarczona na nośniku CD lub DVD tylko i wyłącznie w jednym pliku
· tekst pracy w postaci wydruku komputerowego oraz w postaci pliku elektronicznego muszą być identyczne

W Dziekanacie należy złożyć tylko oryginał pracy.

O przyjęciu pracy przez Dziekanat decyduje wpis promotora na pierwszej stronie pracy oraz zgłoszona pisemnie propozycja recenzenta pracy.
Termin składania prac do 31.05.2015 r.-obrona w I połowie lipca 2015 r.
Termin składania prac do 30.06.2015 r.-obrona w II połowie lipca 2015 r. i później.

Obrona pracy odbywa się w terminie wyznaczonym przez Dziekana.

Ponadto istnieje możliwość otrzymania odpisu dyplomu wraz z suplementem w języku obcym (suplement jedynie w języku angielskim). Podanie z prośbą o wydanie takiego odpisu należy złożyć do Dziekana WNoZ w Katowicach wraz z dodatkowym zdjęciem i dowodem wpłaty na kwotę 40 zł. do miesiąca od dnia obrony egzaminu dyplomowego.

W przypadku nie złożenia pracy dyplomowej w wyznaczonym terminie do 30 czerwca 2015r. zgodnym z Regulaminem Studiów, należy złożyć wniosek o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej z akceptacją promotora, dostępny na stronie internetowej SUM.

Ponadto prosimy zapoznać się z następującymi przepisami:

1. Regulamin Studiów-od §29 do §39
  2. Regulamin antyplagiatowy - zarządzenie nr 147/2012