Informujemy, że w 2015 r. przewidywane jest przyznanie honorowych wyróżnień dla studentów pracujących naukowo pn. Laur Medyczny im. dr Wacława Mayzla.

Wnioski o przyznanie wyróżnienia opiniowane będą przez Komisję Nagród Wydziału Nauk Medycznych PAN, a następnie poddane głosowaniu na jesiennym zebraniu plenarnym Wydziału.

Kandydatury studentów należy przesyłać do Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach na stosownym wniosku z dołączonym pełnym tekstem pracy wraz z opinią wnioskodawcy do dnia 8 maja 2015 r.

Regulamin przyznawania Lauru Medycznego im. Doktora Wacława Mayzla jest dostępny na stronie internetowej www.pan.pl Instytucja Naukowa-Wydziały-Wydział V Nauk Medycznych-Regulaminy

[Przesłano przez: Tatiana Wyciślik-Żurawska]