Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że Instytut Francuski w Polsce i Ambasada Francji w Polsce proponują co roku różne stypendia dla polskich studentów i naukowców we wszystkich dziedzinach studiów i badań naukowych. Obecnie można zgłaszać swoje kandydatury na następujące programy:
Master 2 – stypendia skierowane do polskich studentów, którzy chcieliby kontynuować naukę we Francji na ostatnim roku studiów magisterskich – termin składania formularzy: 6 marca 2015 r.
Pobyt badawczy – stypendia naukowe przeznaczone dla polskich naukowców (przynajmniej ze stopniem doktora) planujących przeprowadzić część badań we Francji – termin składania formularzy: 1 maja 2015 r.
Wskazówki i informacje dotyczące programów oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej: http://institutfrancais.pl/sciences-universites/pl/prezentacja2/

[Przesłano przez: Lesław Niebrój]