Z przyjemnością informujemy, że rozpoczął się nabór wniosków do XXVIII edycji Śląskiego Funduszu Stypendialnego. Będzie on trwał do 10 października 2014, a zakończy się uroczystym rozdaniem stypendiów dla wybitnie uzdolnionej młodzieży z województwa śląskiego.
Zgodnie z regulaminem ŚFS o pomoc ze środków Fundacji mogą ubiegać się wszyscy studenci studiów wyższych – zameldowani w województwie śląskim, którzy:

- osiągnęli w poprzedzającym stypendium semestrze, średnią ocen minimum 4,5;
- udokumentują szczególnie trudną sytuację ekonomiczną (dochód na jednego członka rodziny nie może przekroczyć 870 zł brutto);
- nie ukończyli 24 roku życia.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają już zakończoną letnią sesję egzaminacyjną w 2014 roku i spełniają wymogi określone w Regulaminie ŚFS.

Wypełnione wnioski należy przesyłać do Fundacji w terminie do 10 października 2014 r. na niżej podany adres:

Śląski Fundusz Stypendialny
im. Adama Graczyńskiego