Warunkiem przystąpienia do egzaminu dyplomowego jest uzyskanie zaliczeń i zdanie egzaminów ze wszystkich realizowanych przedmiotów oraz zaliczenie wszystkich praktyk uwzględnionych w planie studiów.

Forma egzaminu dyplomowego: dwuczęściowy egzamin teoretyczny i praktyczny.

Terminy egzaminu dyplomowego:

• egzamin teoretyczny odbędzie się 24.06.2014 o godz. 09.00 w Centrum Dydaktycznym WNoZ Katowice ul. Medyków 12c oraz w Sali 109 ul. Medyków 18 (obok Szaflarskiego). Spotkanie wszystkich studentów o godz. 8.45 w Centrum Dydaktycznym WNoZ Katowice ul. Medyków 12c
  • egzamin praktyczny odbędzie się 26.06.2014 oraz 27.06.2014 o godz. 9.00 w Klinice Rehabilitacji w Katowicach Ochojcu, zgodnie z przygotowanymi wcześniej listami, na których dla każdego studenta zostanie wskazany termin egzaminu praktycznego
  • Warunkiem przystąpienia do egzaminu dyplomowego jest złożenie w dziekanacie Wydziału Opieki Zdrowotnej niżej wymienionych dokumentów:

• uzupełniony indeks wraz z kartą okresowych osiągnięć studenta,
  • dzienniczek praktyk
  • karta obiegowa podpisana przez wszystkie komórki organizacyjne
  • 4 zdjęcia o wymiarze 4,5 cm x 6,5 cm (podpisane)
  • dowód wpłaty za dyplom na kwotę 60 zł
  • informacje dla potrzeb Suplementu do dyplomu - kserokopię dokumentów stwierdzających przynależność do kół naukowych oraz indywidualne osiągnięcia (nagrody, wyróżnienia) studenta naszej Uczelni ( wypełniają obowiązkowo wszyscy studenci)
  • Wpłata może być dokonana gotówką w kasie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
    w Katowicach lub przelewem na konto: ING Bank Śląski S.A. nr konta
    40 1050 1214 1000 0007 0000 9103 z podaniem tytułu wpłaty:

„Wydział Nauk o Zdrowiu - opłata za dyplom ”

Termin złożenia dokumentów: 18.06.2014r.

[Przesłano przez: Aleksandra Baluch]