CDiSM logo

Rekrutacja na szkolenie (nabór 3 i 5)

dot. szkolenia „Podstawowe zabiegi resuscytacyjne – Basic Life Support (BLS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”.

Formularze zgłoszeniowe należy przesłać:

• nabór nr 3: do 3 października 2016 r.
    (szkolenie odbędzie się w terminie 28.10.2016 r.)\
  • nabór nr 5: do 5 października 2016 r.
    (szkolenie odbędzie się w terminach 31.10.2016 r., 9 i 10.11.2016r.)

Zgodnie z Regulaminem rekrutacji dostępnym na stronie www.cdism.sum.edu.pl
w zakładce Projektu PO WER – „Szkolenia i konferencje”, szkolenie jest przeznaczone wyłącznie dla studentów ostatniego roku studiów, czyli dla studentów, którzy z dniem 1 października 2016 r. rozpoczną ostatni rok studiów (składają zaświadczenie o średniej ocen za rok akademicki 2014/2015 jeśli formularz zgłoszeniowy jest złożony do 30 września 2016 lub za rok 2015/2016 jeśli formularz zgłoszeniowy jest złożony 1 października 2016 lub później) lub dla studentów ostatniego roku studiów, którzy nie zakończyli letniej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2015/2016 (składają zaświadczenie o średniej ocen za rok akademicki 2014/2015).

Komplet informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym jest dostępny na stronie internetowej CDISM.

[Przesłano przez: Iwona Kopacka]