Studenci I roku w roku akademickim 2016/17 wszystkich trybów i kierunków studiów Wydziału Lekarskiego

z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

Dziekanat Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu informuje, że spotkanie studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych z Władzami Wydziału, odbędzie się dnia 29 września 2016 roku w godzinach:

• kierunek LEKARSKI (osoby o nazwiskach na literę od A do K) – godz. 09.00
  • kierunek LEKARSKI (osoby o nazwiskach na literę od L do Ż) – godz. 10.00
  • kierunek LEKARSKO-DENTYSTYCZNY – godz. 11.00
  • kierunek RATOWNICTWO MEDYCZNE – godz. 12.00
  • w budynku Dziekanatu w Zabrzu, pl. Traugutta 2; IV piętro; sala Rady Wydziału.

W dniu spotkania będzie można sprawdzić podział na grupy studenckie oraz podpisywać umowy o warunkach odpłatności (dotyczy studiów stacjonarnych i niestacjonarnych).

W dniu podpisania umowy będzie można dokonać wpłaty za legitymację studencką w wysokości 17,- zł. w kasie Wydziału (parter budynku Dziekanatu).

[Przesłano przez: Sylwia Surma]