UWAGA STUDENCI WSZYSTKICH KIERUNKÓW
Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA zaprasza, w charakterze wolontariuszy, studentów do współtworzenia projektu "Fortum dla Śląskich Dzieci" .

Celem programu jest wyrównanie szans i aktywizacja dzieci z Górnego Śląska oraz udzielnie wsparcia młodym ludziom, którzy mają trudniejszy życiowy start niż ich rówieśnicy.
Projekt „Fortum dla Śląskich Dzieci ” jest skierowany do młodzieży w wieku od 11 do 15 lat. Fundacja Ulica oraz firma Fortum planują organizację warsztatów dla 120 dzieci, które dotyczyć będą różnego rodzaju zakresów tematycznych – dziennikarstwa, fotografii, teatru oraz tańca lub innych. Warsztaty odbywać się będą na terenie Zabrza i Bytomia w każdą sobotę w okresie od kwietnia do czerwca 2014 roku.

W ramach wolontariatu przewidziane jest bezpłatne szkolenie z zakresu komunikacji oraz pracy z młodzieżą.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 19 kwietnia 2014, zakończenie zajęć zaplanowane jest na 21 czerwca 2014

[Przesłano przez: Iwona Kopacka]