STYPENDIUM   MINISTRA  ZA  WYBITNE  OSIĄGNIĘCIA  DLA  STUDENTÓW
NA  ROK  AKADEMICKI  2014/2015 !!!

Uprzejmie informujemy, że do 10 września 2014 r. w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu przyjmowane będą wnioski o przyznanie Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2014/2015.

Szczegółowe informacje, rozporządzenie Ministra, formularze wraz z instrukcją ich wypełniania znajdują się na stronie www.nauka.gov.pl

Studenci składający wnioski proszeni są o dokładne zapoznanie się z w/w dokumentami. Wnioski wypełnione nieczytelnie, niekompletne lub z wadami formalnymi (brak właściwych podpisów i pieczątek, brak dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje, niewłaściwy formularz) pozostaną bez rozpatrzenia.

W Dziekanacie WLZ, IV piętro (pokój 411), należy złożyć 3 egzemplarze wniosków i 1 komplet dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje.

[Przesłano przez: Iwona Kopacka]