Uwga

Szanowni Studenci,

przypominamy, że na AULI A3 im. prof. Zahorskiego obowiązuje zakaz spożywania posiłków oraz picia napojów gorących i zimnych.

W związku z powyższym prosimy o nie wnoszenie na aulę kanapek, ciasteczek, chipsów, sałatek, zup, kotletów itp., a także o nieprzynoszenie ze sobą kubków z kawą, herbatą czy innych napojów zimnych, gazowanych lub nie.

Prosimy o respektowanie uwag zwracanych przez pracowników ochrony i uszanowanie wysiłku wkładanego w utrzymanie auli w należytym porządku.

Dział Administracyjno-Gospodarczy Katowice Ligota
p.o. kierownika