Uwaga studenci pierwszego roku w roku akademickim 2016/2017 Studiów Niestacjonarnych.

•          Kierunek lekarski

Informujemy, że w dniach 29. 09. 2016 – 30. 09. 2016r. studenci studiów niestacjonarnych pierwszego roku w roku akademickim 2016/2017 proszeni są o przyjście do Dziekanatu (pierwsze piętro pokój 107) w celu podpisania umowy o warunkach odpłatności za studia niestacjonarne w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Obecność obowiązkowa.

Uwaga studenci pierwszego roku w roku akademickim 2016/2017 Studiów Niestacjonarnych i Stacjonarnych

•          Kierunek lekarski
  •          Kierunek neurobiologia