Uwaga studenci I-go roku w roku akademickim 2015/16
dodatkowe szkolenie BHP

Za zgodą JM Rektora zorganizowane zostanie dodatkowe szkolenie z zakresu BHP dla studentów, którzy nie uczestniczyli w szkoleniu na początku roku akademickiego.
Odbędzie się ono w dniu 21.01.2016 r. godz. 13.00 w sali im. prof. Szaflarskiego (110) w Wydziale Lekarskim w Katowicach, ul. Medyków 18.
Powyższy termin jest ostatnim możliwym termin szkolenia, wobec czego nieobecność będzie skutkowała brakiem zaliczenia.

[Przesłano przez: K. Turowska]
[Korekta: Alicja Sigiel]