Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazuję informacje dotyczące przeprowadzonych w dniu dzisiejszym wyborów uzupełniających do Rady Wydziału Lekarskiego w Katowicach.

z poważaniem
dr hab. Edward Błaszczak
przewodniczący WKW

Lista Wybranych Do
RADY WYDZIAŁU LEKARSKIEGO W KATOWICACH
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
w dniu 15 PAŹDZIERNIKA 2015 r.
z grupy PRACOWNIKÓW NIEBĘDĄCYCH NAUCZYCIELAMI AKADEMICKIMI
na KADENCJĘ 2012 - 2016 r.

Lp

Nazwisko

Imię

Pilar

Aleksandra

Lista Wybranych Do
RADY WYDZIAŁU LEKARSKIEGO W KATOWICACH
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
w dniu 15 PAŹDZIERNIKA 2015 r.
z grupy NAUCZYCIELI AKADEMICKICH
NIEBĘDĄCYCH PROFESORAMI I DOKTORAMI HABILITOWANYMI
na KADENCJĘ 2012 - 2016 r.

Lp

Nazwisko