W dniu 15 października 2015 r. odbędą się wybory uzupełniające  do Rady Wydziału Lekarskiego w Katowicach.

Wybory uzupełniające przedstawicieli grup społeczności akademickiej odbędą się w sali nr 208 na II piętrze ul. Medyków 18 (obok sali spraw doktorskich)

Godz. 900 - 1100

Wybory do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich nie będących profesorami i doktorami habilitowanymi zatrudnieni w podstawowym miejscu pracy na Wydziale, którzy nie ukończyli 65 roku życia.

Godz. 1100 - 1300

Wybory do Rady Wydziału spośród pracowników nie będących nauczycielami akademickimi zatrudnionych na Wydziale w pełnym wymiarze czasu pracy.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Lekarskiego w Katowicach
dr hab. Edward Błaszczak

Kandydaci do Rady Wydziału Lekarskiego w Katowicach
na kadencję 2012-2016
z grupy pracowników nie będących nauczycielami akademickimi
zatrudnionych na Wydziale

Wybory uzupełniające 10. 15. 2015 r.

Pilar

Aleksandra

Kandydaci do Rady Wydziału Lekarskiego w Katowicach
na kadencję 2012-2016
z grupy nauczycieli akademickich nie będących
profesorami i doktorami habilitowanymi
zatrudnionych na Wydziale

Wybory uzupełniające 15. 10. 2015 r.

Franik

Grzegorz