Wybory Uzupełniające do Rady Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

na kadencję 2012 - 2016

W dniu 15 października 2015 r. odbędą się wybory uzupełniające  Rady Wydziału Lekarskiego w Katowicach.

Wybory uzupełniające przedstawicieli grup społeczności akademickiej odbędą się w sali nr 208 na II piętrze ul. Medyków 18 (obok sali spraw doktorskich)

Godz. 900 - 1100

Wybory do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich nie będących profesorami i doktorami habilitowanymi zatrudnieni w podstawowym miejscu pracy na Wydziale, którzy nie ukończyli 65 roku życia.

Godz. 1100 - 1300

Wybory do Rady Wydziału spośród pracowników nie będących nauczycielami akademickimi zatrudnionych na Wydziale w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zgłoszenia kandydatów należy składać w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego w Katowicach przy ulicy Medyków 18 w dniach od 6 do 9 października 2015 roku w godzinach od 900 do 1500. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Lekarskiego w Katowicach