Lp Jednostka proponująca temat Temat pracy magisterskiej
1. Zakład Histologii                         Katedry Histologii i Embriologii Badania procesu neurogenezy w mózgu dorosłych szczurów poddanych
działaniu chlorpromazyny.(praca eksperymentalna)
2. Neurobiochemia zaburzeń lękowych i jej farmakoterapeutyczne
odniesienia. (praca teoretyczna)
3. Neuromodulatory gazowe (NO, CO, H2S) i ich rola w mechanizmach
synaptycznych mózgowia.(praca teoretyczna)
4. Katedra i Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Wiedza personelu średniego na temat metod terapii stosowanych w psychiatrii.
5. Klinika Neurorehabilitacji           Katedry Neurologii Analiza wpływu zachowań zdrowotnych na poczucie stresu w sytuacji trudnej.
6. Klinika Chorób Wewnętrznych i Faramokologii Klinicznej                    Katedry Farmakologii Endogenne retrowirusy człowieka z rodziny HERV-W i ich rola w chorobach psychicznych.
7. Endogenne retrowirusy człowieka z rodziny HERV-W i ich rola chorobach neurodegeneracyjnych ośrodkowego układu nerwowego.
8. Przeciwzapalna funkcja wybranych cytokin prozapalnych w chorobach OUN.
9. Przeciwzapalne i neuroprotekcyjne mechanizmy działania metforminy.

[Przeszłano przez: Iwona Jękot]