dla studentów IV-go roku Wydziału Lekarskiego w Katowicach
rok akad. 2014-2015 semestr zimowy

Zajęcia praktyczne z przedmiotu „Medycyna paliatywna” w semestrze zimowym prowadzone będą w Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, ul. Ignacego Daszyńskiego 29, 44-101 Gliwice zgodnie z zapisami.

Zapisy na zajęcia prowadzone będą w formie elektronicznej.

Strona internetowa hospicjum www.hospicjum.gliwice.pl poprzez zakładkę STRONA GŁÓWNA (lewa strona folderu) wchodzimy na  „Informacja dla studentów SUM Wydział Lekarski Katowice”

• Jak zostać wolontariuszem?
  • Koła Wolontariatu Hospicyjnego
  • Społeczność wolontariuszy
  • Informacje dla SUM Fizjoterapia
  • Informacje dla SUM Wydział Lekarski Katowice