PROGRAM MISTRZ-UCZEŃ

W roku akademickim 2014/2015 rusza program MISTRZ-UCZEŃ z przedmiotów: choroby wewnętrzne, chirurgia i pediatria.

Do programu mogą przystąpić studenci
po zaliczeniu II roku studiów.

Warunkiem zakwalifikowania się do programu jest spełnienie następujących warunków:

• Złożenie stosownego podania wraz z indeksem do 30 sierpnia,
  • Uzyskanie w bieżącym roku akademickim średniej co najmniej 4,0,
  • Zdanie wszystkich egzaminów w pierwszym terminie.

W ramach każdego przedmiotu może zostać przyjętych maksymalnie 2 studentów a kwalifikację przeprowadzi Kolegium Dziekańskie.

[Przesłano przez: A. Pilar]