Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opera Śląska w Bytomiu

Zaprasza
Gioacchino Rossini

CYRULIK SEWILSKI

8. 04. 2014 r. g. 18:00/wtorek/ Teatr Śląski w Katowicach

Opera komiczna w II aktach to doskonałe, pełne akcji i humoru libretto
oraz piękna muzyka dająca pole do popisu śpiewakom.

Hrabia Almaviva usiłuje zdobyć serce pięknej Rozyny, wychowanicy doktora Bartola. Ten ostatni nie chce dziewczyny wypuścić ze swoich rąk.
Sam ma wobec niej plany matrymonialne. Almaviva, by zyskać przychylność swojej wybranki, chwyta się różnych podstępów, w czym pomaga mu sprytny Figaro, sewilski cyrulik. Wynika z tego wiele zabawnych sytuacji…

Bilety w cenie 20 zł !!

Rezerwacja i sprzedaż : Kasa Teatru Śląskiego tel. 32 259 93 60, 258