Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zbiórka o godzinie 9.30 przed Zamkiem (dojazd we własnym zakresie, ubezpieczenie również).

Plan spaceru:

1.       Zamek, Wzgórze Zamkowe
  2.       Podziemia Będzińskie (wejście o godz. 10.00)
  3.       Pałac Mieroszewskich
  4.       Spacer po centrum Będzina (Dom Modlitwy Mizrachi, Brama Cukermana)
  5.       Powrót do domu z przystanku przy ulicy 11-go Listopada lub Małobądzkiej.
  6.       Kontynuowanie spaceru ul. Modrzejowską do dworca PKP, następnie ul. św. Brata Alberta, ul. Podsiadły na Plac Bohaterów Getta Będzińskiego (pod pomnik).
  7.       Powrót autobusem  nr 90 lub 634
  8.       Dla wytrwałych kontynuowanie spaceru ul. Podsiadły, Sokolską, następnie wzdłuż Potoku Zagórskiego przez tereny Auchan (siedlisko czajek) do Zagórza (ok.8 km)

LISTA UCZESTNIKÓW:

1.       Bartkiewicz Andrzej