Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Plakat konferencji

Katowice 3 - 4 czerwca 2016 r.
Sala Audytoryjna Domu Lekarza, ul. Grażyńskiego 49, 40-126 Katowice

Celem konferencji z cyklu „W przestrzeni lęku i stresu” jest zarówno prezentacja najnowszych osiągnięć medycyny jak i poszerzenie jej humanistycznego aspektu. IV konferencja będzie spotkaniem międzynarodowym, z udziałem wybitnych naukowców i praktyków z Polski i zagranicy

Będzie to dobra okazja do spotkań i dyskusji bezpośrednich, wymiany poglądów i refleksji na temat wykorzystania osiągnięć badawczych w codziennej praktyce medycznej i w życiu społecznym.

Spotkanie wzbogaci wernisaż prac malarki Joanny Kossak. Autorka, obecna na konferencji,  przeznaczyła część swoich prac do sprzedaży zainteresowanym uczestnikom. W kuluarach będzie można także nabyć książkę Marie France Hirigoyen „Molestowanie moralne” i poprosić autorkę o autograf.

Oprawę muzyczną zapewni kwartet instrumentalny Brama Morawska wykonujący utwory muzyki klasycznej.

Do udziału zapraszamy szczególnie środowiska medyczne, psychologiczne, pedagogiczno-wychowawcze, pracowników opieki społecznej i wszystkich zainteresowanych prezentowaną problematyką.

Strona Konferencji