Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Stowarzyszenie "Akademia Złotego Wieku" - Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie

Zaproszenie do udziału w:
II Marszu Nordic Walking studentów UTW 2014.
Zaplanowany termin marszu to 19 maja 2014, godz. 11:00.

Marsz odbywa się w tym samym dniu, na terenie działania każdego zgłoszonego uniwersytetu. Oczywiście gdyby zaistniały przeszkody tego dnia lub istniała konieczność połączenia z innym wydarzeniem, to nic nie stoi na przeszkodzie by przenieść marsz na zbliżony termin. Ideą tego marszu, jest realna jedność studentów UTW, pomimo dzielących nas kilometrów i oczywiście zdrowy tryb życia. Ważny element marszu, to brak kosztów.
Kupno materiałów promocyjnych (przypinka i certyfikat) jest sprawą dobrowolną.
Proszę o potwierdzenie wstępnej decyzji o udziale w marszu.