Uniwersytet Trzeciego Wieku WNoZ - aktualności

Rekrutacja 2016/2017

30 wrzesień 2015

Zaproszenie 21.10.2015r.

Serdecznie zapraszamy na Inaugurację Uniwersytetu Trzeciego Wieku w roku akademickim 2016/2017, która odbędzie się 19 października 2016 roku o godz. 15:00 w Centrum Dydaktycznym WNoZ, sala. 112 przy ul. Medyków 12 w Katowicach-Ligocie.

Wykład pt.: „Medycyna na granicach życia. Krótka refleksja bioetyczna” wygłosi dr n. hum. Bogusław Zapart  (zostaną przedstawione problemy i argumenty w dyskusji bioetycznej nad kwestiami związanymi z początkiem życia ludzkiego, w tym zapłodnienie in vitro, diagnostyka preimplantacyjna, diagnostyka przedurodzeniowa, aborcja).

REKTOR

ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
W KATOWICACH

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach