Uniwersytet Trzeciego Wieku WNoZ - aktualności

Centrum Dydaktycznym WNoZ, sala 112 przy ul. Medyków 12 w Katowicach-Ligocie

PROGRAM:

• Hymn państwowy
  • Otwarcie uroczystości: prof. dr hab. n. med. Czesław Marcisz, Kierownik Uniwersytetu Trzeciego Wieku
  • Wystąpienie: prof. dr hab. n. med. Krystyna Olczyk, Prorektor ds. Szkolenia Podyplomowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
  • Immatrykulacja
  • Wykład inauguracyjny: dr n. med. Halina Kulik, „Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć”
  • Gaudeamus