Wybieramy najsympatyczniejszy Uniwersytet Trzeciego Wieku 2016. Rozpoczynamy etap: GŁOSOWANIE

Plebiscyt "Dziennika Zachodniego" to jedno z działań składających się na Forum Seniora: długoterminową kampanię informacyjno-edukacyjną dla seniorów i ich bezpośredniego otoczenia, przedstawiającą obraz osób starszych jako aktywnych fizycznie, aktywnych społecznie, bezpiecznych, zdrowych, świadomych, samodzielnych, ale również inspirujących siebie nawzajem do rozpoczęcia wszelkiego rodzaju aktywności.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna 7 grudnia i potrwa do 16 stycznia 2017 do godz. 11.59. Odbywać się będzie za pośrednictwem SMS koszt: 2,46 zł z VAT, który należy wysłać pod numer 72355.
Zapraszamy do zabawy!

Aby zagłosować na UTW przy Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu należy wysłać SMS o treści:
UTW.9 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).
Więcej informacji na stronie internetowej www.dziennikzachodni.pl/utw

[Przesłano przez: Renata Rosińska]