image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

Uniwersytet Licealisty

 

Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko - Dentystycznym w Zabrzu


Wydział Lekarski
w Katowicach


Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem
Medycyny Laboratoryjnej


Wydział Nauk o Zdrowiu


Wydział Zdrowia Publicznego


Regulamin

Informuję, że  w zakładce Regulamin OKWC WFzOML znajduje się aktualny regulamin.


[Przesłano przez:Wanda Suchecka]

Uwaga

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu dla Uczestników Uniwersytetu Licealisty przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  w Sosnowcu SUM w Katowicach przeprowadzonego w dniu 10.06.2017r.

 

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017

dla uczestników  „UNIWERSYTETU LICEALISTY” w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO   KONKURSU WIEDZY O CZŁOWIEKU na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej odbędzie się 4 listopada 2016 r o godz. 16.00 w Sosnowcu przy ul. Jedności 8 w sali Rady Wydziału.

 

Rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku organizowanego przez Dziekana Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu (dawniej „Uniwersytet Licealisty”) została przedłużona do dnia 16 października 2016 roku. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji http://www.sum.edu.pl/rekrutacja-2016-2017-ul-wfzoml


[Przesłano przez: B.Morak-Młodawska]

 

Rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku organizowanego przez Dziekana Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu (dawniej „Uniwersytet Licealisty”) została przedłużona do dnia 2 października 2016 roku. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji http://www.sum.edu.pl/rekrutacja-2016-2017-ul-wfzoml


[Przesłano przez: B.Morak-Młodawska]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2017

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.