Uniwersytet Licealisty

w Katowicach

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem
Medycyny Laboratoryjnej

Uprzejmie informuję, że  rekrutacja do programu Uniwersytet Licealisty na rok akademicki 2014/15 odbędzie się w czerwcu. Będzie ona polegała na napisaniu egzaminu w formie testu wielokrotnego wyboru składającego się ze 100 pytań z zakresu biologii, chemii i fizyki. Do rekrutacji będą mogły przystąpić osoby, które uzyskały ocenę co najmniej dobrą z fizyki, matematyki, chemii i biologii oraz uczęszczają do Liceów, które podpisały umowę o współpracy z Śląskim Uniwersytetem Medycznym. Wkrótce dalsze szczegóły.