Rekrutacja

Uprzejmie informuję, że tegoroczna rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty) będzie wzorem lat poprzednich dwuetapowa. W pierwszym etapie, który odbędzie się w dniach 5-18 czerwca, należy zarejestrować się na stronie rekrutacyjnej konkursu. Adres strony zostanie podany w późniejszym terminie. Rekrutacja w formie elektronicznej będzie możliwa do 18 czerwca, do godziny 23.59.

Uwaga

Egzamin wstępny odbędzie się 19 czerwca 2017 r. o godzinie 16.45 w Katowicach (Aula, ul. Medyków 18)

UWAGA ! Końcowy konkurs odbędzie się dnia 21.06.2017 r o godz. 16.00

SUM logo

Pogody, słońca, radości,

W niedzielę dużo gości,
W poniedziałek dużo wody,
to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych oraz zdrowych!

życzy
Dr hab. Jolanta Zalejska-Fiolka

Uwaga

Zajęcia z anatomii odbędą się w dniach 10, 17, 24 i 31 maja w Katedrze Anatomii w Rokitnicy.