SUM logo

W poniedziałek dużo wody,
to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych oraz zdrowych!

życzy
Dr hab. Jolanta Zalejska-Fiolka

Uwaga

Zajęcia z anatomii odbędą się w dniach 10, 17, 24 i 31 maja w Katedrze Anatomii w Rokitnicy.

[Przesłano przez: Renata Rosińska]

Uwaga

Zajęcia z Medycyny Środowiskowej odbędą się 5 kwietnia od godz. 16 w Katedrze Medycyny Środowiskowej obok Katedry Immunologii i Mikrobiologii (nowo wyremontowany budynek obok akademika).

Zajęcia z Anatomii odbędą się w miesiącu maju.

[Przesłano przez: SD]

Zajęcia z biologii odbędą się w dniach 15, 22 i 29 marca 2017 roku od godz. 16.00-19.45.
Miejsce zajęć - Rokitnica, Zakład Biologii Molekularnej (obok biochemii).

[Przesłano przez: ]

Zajęcia z fizjologii odbędą się w Katedrze Fizjologii w dniach 11 i 25 października 2016 r. od godz. 16.30
Adres: Zabrze Rokitnica, ul. Jordana 19

[Przesłano przez: Renata Rosińska]