Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty)

Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu dla Uczestników Uniwersytetu Licealisty przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  w Sosnowcu SUM w Katowicach przeprowadzonego w dniu 10.06.2017r.

Lp.

Numer ewidencyjny

Wynik Konkursu (w procentach)

Liczba punktów rekrutacyjnych

9906XXXXX24

3

9901XXXXX00

3

9910XXXXX82

4

9809XXXXX61

5

9911XXXXX61

6

9903XXXXX60

0

Uprzejmie informujemy, że decyzją Dziekana Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu SUM w Katowicach na wniosek Komisji Egzaminacyjnej próg testu został obniżony do 56 punktów. W związku z tym odpowiednio obniża się przeliczniki punktów rekrutacyjnych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Uniwersytetu Licealisty z roku akademickiego 2016/17 życząc dalszych sukcesów.

Indeksy uczestników Uniwersytetu Licealisty przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu SUM w Katowicach z wpisaną punktacją są do odbioru w  Dziekanacie:  Sosnowiec ul. Jedności 8, po 26 czerwca 2017r.

[Przesłano przez: Beata Morak-Młodawska]