Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty)

Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Uprzejmie informuję, że w dniu 18.06.2016r o godzinie 10.00. w sali nr 141 przy ulicy Jagiellońskiej 4 Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu odbędzie się Ogólnopolski Konkurs dla Uczestników Uniwersytetu Licealisty na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. Konkurs, będzie miał formę testu wyboru, składającego się ze 100 pytań.

Wanda Suchecka
Koordynator ds. Uniwersytetu Licealisty na Wydziale  Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu.

Do konkursu przystępują tylko osoby , które uczestniczyły w Uniwersytecie Licealisty Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w roku akademickim 2015/2016.