Witamy na stronie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach   Kliknij aby posłuchać! Witamy na stronie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Aktualności i komunikaty
Godło PolskiHerb SUM

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
w Katowicach

UCZELNIA WYRÓŻNIONA ZA WALKĘ Z PLAGIATEM
Rekrutacja SUM 2015/2016

Witamy na Uniwersytecie Licealisty SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Uprzejmie informuję, że w dniu 03.06.2015 o godzinie 14.00 w Auli A3 Wydziału Lekarskiego w Katowicach odbędzie się Ogólnopolski Konkurs dla Uczestników Uniwersytetu Licealisty. Uczestnicy Uniwersytetu Licealisty, którzy wyrażą chęć przystąpienia do niego są proszeni, najpóźniej na dzień przed egzaminem o zgłoszenie się do Sekretariatu Katedry Biochemii SUM w Katowicach wraz z indeksami, z wpisanymi wszystkimi zaliczeniami z przedmiotów realizowanych w ramach UL. Brak wpisu w indeksie uniemożliwi uczestniczenie w Konkursie!
Konkurs będzie miał formę egzaminu testowego, składającego się ze 100 pytań wielokrotnego wyboru, każde składające się z pięciu możliwych odpowiedzi. Regulamin Konkursu dostępny jest w zakładce „Regulaminy i zarządzenia”.

W związku z ogłoszeniem JM Rektora SUM w dniu 31.10.2014r. (piątek) dnia rektorskiego, wolnego od zajęć, uprzejmie informuję, że zajęcia z Genetyki medycznej, które miały się odbyć w tym dniu zostaną przeniesione na kolejny tydzień. Bardzo proszę o przekazanie powyższej informacji wszystkim zainteresowanym uczestnikom programu "Uniwersytet Licealisty".

Uprzejmie informuję, że uroczysta inauguracja Uniwersytetu Licealisty w roku akademickim 2014/15 odbędzie się

23 października o godzinie 12:00
w auli 113 Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
ul. Medyków 8b, Katowice-Ligota.

Serdecznie zapraszam wszystkich uczestników programu oraz nauczycieli na inaugurację.

Uprzejmie informuję, że do programu zostało przyjętych 41 uczniów, którzy uzyskali najwyższą punktację z testu (pozycje 1-41). Jednocześnie przypominam osobom, które dostały się do programu o konieczności złożenia w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego w Katowicach, ul. Medyków 18, pokój 207 wypełnionych formularzy rekrutacyjnych w nieprzekraczalnym terminie do 4 lipca 2014. Do formularza należy dołączyć dwa zdjęcia legitymacyjne.

Uprzejmie informuję, że dostępne są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu.

S5 Box

Kliknij aby posłuchać!