Uniwersytet Licealisty

w Katowicach

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem
Medycyny Laboratoryjnej

Informacje na temat rekrutacji można znaleźć odpowiednio na stronach UL danego wydziału.

Uprzejmie informuję, że uroczysta inauguracja Uniwersytetu Licealisty w roku akademickim 2015/16 odbędzie się 30 października o godzinie 11.00 w auli A3 im. prof. dr hab. dr h.c. Witolda Zahorskiego w Katowicach-Ligocie przy ul. Medyków 18.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników programu oraz nauczycieli na inaugurację.

Informacje szczegółowe

Uprzejmie informuję, że w zakładce Harmonogramy zajęć/Anatomia pojawił się rozpis zajęć z Anatomii. Pozostałe zajęcia (Fizjologia, Biochemia i Zdrowie Publiczne) odbędą się w semestrze letnim.

Uprzejmie informuję, że w zakładce Harmonogramy zajęć/Genetyka pojawił się rozpis zajęć z Genetyki. Wkrótce pojawią się terminy zajęć z pozostałych przedmiotów.