Aktualności i komunikaty
Godło PolskiHerb SUM        

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
w Katowicach

UCZELNIA WYRÓŻNIONA ZA WALKĘ Z PLAGIATEM
Rekrutacja SUM 2015/2016

         
banery ul wlz
Wydział Lekarski
z Oddziałem
Lekarsko-Dentystycznym
w Zabrzu
banery ul wlk
Wydział Lekarski
w Katowicach


banery ul wfzoml
Wydział Farmaceutyczny
z Oddziałem
Medycyny Laboratoryjnej
w Sosnowcu
banery ul wnoz
Wydział Nauk
o Zdrowiu
w Katowicach

banery ul wzp
Wydział Zdrowia
Publicznego
w Bytomiu

Witamy na Uniwersytecie Licealisty SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Witamy na Uniwersytecie Licealisty SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Uprzejmie informuję, że w zakładce Harmonogramy zajęć/Anatomia pojawił się rozpis zajęć z Anatomii. Pozostałe zajęcia (Fizjologia, Biochemia i Zdrowie Publiczne) odbędą się w semestrze letnim.

Uprzejmie informuję, że w zakładce Harmonogramy zajęć/Genetyka pojawił się rozpis zajęć z Genetyki. Wkrótce pojawią się terminy zajęć z pozostałych przedmiotów.

 

Uprzejmie informuję, że w czasie egzaminu kwalifikującego do programu Uniwersytet Licealisty na Wydziałach Lekarskich w Katowicach i Zabrzu można używać prostych kalkulatorów. Do obliczeń nie wolno używać komórek, smartfonów itd. Jednocześnie przypominam, że do jutrzejszego egzaminu zgodnie z §3 pkt. 5 dopuszczone są osoby, które uzyskały co najmniej ocenę dobrą z matematyki, chemii, fizyki i biologii.

 

Uprzejmie informuję, że w miesiącu wrześniu 2015 roku odbędzie się internetowa rekrutacja do programu „Uniwersytet Licealisty” przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu. Bliższe informacje na temat terminów rekrutacji pojawią się po 22 czerwca 2015r na stronie internetowej Uniwersytetu Licealisty WFzOML.


[Przesłano przez:  Wanda Suchecka]

 

Uprzejmie informuję, że w zakładce Rekrutacja 2015/2016 pojawiły się informacje na temat terminów rekrutacji na Uniwersytet Licealisty dla Wydziału Lekarskiego w Katowicach i Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

S5 Box

Kolejny nabór  banery r wfzoml 500 5

III Nabór WZP

 II nabór Neurobiologia