Witamy na stronie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach   Kliknij aby posłuchać! Witamy na stronie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Aktualności i komunikaty
godło Polskiherb SUM

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
w Katowicach

UCZELNIA WYRÓŻNIONA ZA WALKĘ Z PLAGIATEM

Witamy na Uniwersytecie Licealisty SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Uprzejmie informuję, że uroczysta inauguracja Uniwersytetu Licealisty w roku akademickim 2014/15 odbędzie się

23 października o godzinie 12:00
w auli 113 Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
ul. Medyków 8b, Katowice-Ligota.

Serdecznie zapraszam wszystkich uczestników programu oraz nauczycieli na inaugurację.

Uprzejmie informuję, że do programu zostało przyjętych 41 uczniów, którzy uzyskali najwyższą punktację z testu (pozycje 1-41). Jednocześnie przypominam osobom, które dostały się do programu o konieczności złożenia w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego w Katowicach, ul. Medyków 18, pokój 207 wypełnionych formularzy rekrutacyjnych w nieprzekraczalnym terminie do 4 lipca 2014. Do formularza należy dołączyć dwa zdjęcia legitymacyjne.

Więcej informacji

Uprzejmie informuję, że dostępne są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu.

Więcej informacji

Uprzejmie informuję, że pierwszy etap rekrutacji do programu „Uniwersytet Licealisty” na rok akademicki 2014/15 odbędzie się w dniach 12-20 czerwca 2014 roku. W tym czasie należy wypełnić internetowy formularz rekrutacyjny, który będzie dostępny na stronie internetowej programu. Osoby, które spełniają kryteria rekrutacji określone w regulaminie „Uniwersytetu Licealisty” i prześlą w wyznaczonym terminie formularz rekrutacyjny, w dniu 26 czerwca 2014 roku o godz. 15:30 przystąpią do egzaminu testowego. Egzamin będzie składał się ze 100 pytań testowych (test wielokrotnego wyboru, pięć odpowiedzi).

Więcej informacji

W dniu 13 czerwca 2014 roku o godzinie 10.00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM odbędzie się egzamin końcowy organizowany przez Uczelnię w formie konkursu ogólnopolskiego dla uczestników Uniwersytetu Licealisty. Więcej informacji tutaj.

S5 Box

Kliknij aby posłuchać!