Diamentowy Grant logo

UWAGA STUDENCI

Informujemy, że na podstawie art. 26 ust. 3a-3e ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o zasadach finansowania nauki (Dz. U. z 2016 r. poz. 2045 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 października 2015 r. w sprawie szczegółowych kryteriów i trybu przyznawania oraz rozliczania środków finansowych na naukę w ramach programu „Diamentowy Grant” (Dz.U. z 2015 r. poz. 1818) dnia 15 listopada 2017 r. ogłoszona została VII edycja konkursu o finansowanie projektów badawczych w ramach Programu „Diamentowy Grant”.

Wnioski o finansowanie przedmiotowych projektów należy składać w Dziale ds. Studiów i Studentów do dnia 8 stycznia 2018 r.

Wzór wniosku dostępny jest na stronie https://osf.opi.org.pl/

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie  http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/ogloszenie-vii-edycji-konkursu-w-ramach-programu-diamentowy-grant.html oraz w Dziale ds. Studiów i Studentów pod nr. tel. 32/208 36 57 (osoba do kontaktu: Agnieszka Ucieszyńska-Krupa).

[Przesłano przez: Agnieszka Ucieszyńska-Krupa]