Wydarzenie stwarza możliwość zaprezentowania pierwszych prób badawczych oraz konfrontację rezultatów własnych badań z pracą innych uczestników i opiniami doświadczonych naukowców z dziedziny psychologii. Konferencja organizowana jest po raz ósmy i odbędzie się w dniach 8 – 9 grudnia 2017 roku na terenie Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie.

Pierwszy dzień wydarzenia jest dniem bezpłatnym i zostanie poświęcony Najlepszym Pracom Magisterskim absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, które zostały wyróżnione przez Promotorów Instytutu Psychologii Stosowanej UJ, drugi jest dniem płatnym i stanie się przestrzenią dla studentów i doktorantów z całej Polski, którzy zaprezentują nam wyniki swoich badań.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej http://psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl/

[Przesłano przez:  Kinga Łosiak - Lisowska]