W dniu 23 października 2017r. w auli A-3 im. Prof. Zahorskiego w Katowicach-Ligocie odbyło się uroczyste Dyplomatorium absolwentów studiów drugiego stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach. W uroczystości udział wzięli: Dziekan Wydziału prof. dr hab. n med. Jan Duława, Prodziekani: dr hab. n med. Grażyna Markiewicz-Łoskot i dr hab. n med. Jacek Durmała oraz zaproszeni goście:  Prorektor ds. Studiów i Studentów prof. dr hab. n. med. Joanna Lewin-Kowalik, Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych – mgr Anna Janik, Prezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska SA - Ubezpieczyciela zawodów medycznych w Polsce INTER POLSKA Janusz Szulik, nauczyciele akademiccy, absolwenci i ich rodziny.

Uroczysty wykład pt. „Czym jest a czym nie jest medycyna” wygłosił prof. dr hab. n med. Jan Duława.

Dyplomy ukończenia studiów wręczono 105 absolwentom studiów drugiego stopnia na kierunkach:  pielęgniarstwo, położnictwo i fizjoterapia. Podczas uroczystości nagrodę za działalność organizacyjną, społeczną i naukową przyznaną przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego otrzymała Pani mgr Zuzanna Sołtysiak, absolwentka fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach SUM.

Samorząd Studencki Wydziału przyznał dyplomy uznania za wieloletnią i aktywną działalność w organach Samorządu Studenckiego dla mgr Zuzanny Sołtysiak, mgr Anny Aramowicz, mgr Krzysztofa Wdowika, mgr Joanny Jędryczki, mgr Mikołaja Horodeckiego, mgr Joanny Żabierek, mgr Natalii Bineckiej.

Natomiast Pan Marcin Kostuj - członek Studenckiego Towarzystwa Naukowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - uhonorował Panią mgr Zuzannę Sołtysiak za działalność w Studenckim Towarzystwie Naukowym SUM.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

SUM © 2016-2018