Stypendium

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE POMOCY MATERIALNEJ

Uprzejmie informujemy, że Starosta Oświęcimski ogłosił nabór wniosków o przyznanie pomocy materialnej dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim.

Oferta skierowana dla studentów III roku studiów na kierunku lekarskim, którzy nie powtarzają roku, nie korzystają z urlopów określonych w Regulaminie Studiów oraz którzy po zakończeniu studiów zawrą umowę dotyczącą podjęcia zatrudnienia w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu.

Wnioski o przyznanie pomocy materialnej należy złożyć w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie do 15 września 2017 r.

Szczegółowe informacje oraz druk formularza znajdują się w linkach poniżej:

Ogłoszenie o naborze
Wniosek