Okładka

Ukazał się nowy  podręcznik Campbell „Ortopedia operacyjna. Podstawowe techniki” pod redakcją naukową prof. dr hab. n. med. Damiana Kusza, kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Wydziału Lekarskiego SUM w Katowicach.

W podręczniku opisano 100 najważniejszych technik chirurgicznych, wybranych z czterech  tomów dzieła Campbell „Ortopedia operacyjna” (red. Damian Kusz). Autorami są wybitni chirurdzy, profesorowie Uniwersytetu w Memphis (Tennessee) - Kliniki Ortopedycznej Campbella.

Zalety książki:

• Łatwo dostępne źródło informacji, zawierające procedury operacyjne najczęściej wykonywane w tym ośrodku i na oddziałach ortopedii na całym świecie, opisane w punktach, przedstawiających kolejne etapy zabiegu.

• Zawiera ryciny i dostęp do filmów ułatwiających zapamiętanie szczegółów technicznych przebiegu operacji.

Gratulujemy!

Okładka 2