Siegestor Photo: By Guido Radig

UWAGA STUDENCI

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja studentów do udziału w Szkole Letniej w Monachium, która odbędzie się w dniach 31.07. – 04.08.2017 r.

O udział w Szkole Letniej mogą ubiegać się studenci Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu (kierunek lekarski) oraz Wydziału Lekarskiego w Katowicach.

Termin składania formularzy zgłoszeniowych do dnia 5 czerwca 2017 r.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w Regulaminie rekrutacji studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do udziału w Szkole Letniej w Monachium w dniach 31.07.-04.08.2017 r.

[Przesłano przez: Barbara Sobota-Kuna]

[Photo: By Guido Radig - Praca własna, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27021924]