Dyplom

Studenci: Paweł Jonczyk, Wojciech Tynior, Kinga Szczerba, Beata Kandefer i Magdalena Potempa, działający w Studenckim Kole Naukowym przy Zakładzie Patofizjologii Katedry Patofizjologii i Endokrynologii Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zdobyli II miejsce w sesji studenckiej za pracę pt. "Chitosan - naturalna alternatywa dla chlorheksydyny?” podczas odbywającej się w Szczecinie 3-5 marca br. I Ogólnopolskiej Konferencji PTSS (Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii) „DentalShip”.

Wygłoszona przez Pana Wojciecha Tyniora praca została także wyróżniona przez publiczność podczas głosowania. Opiekunem pracy był dr hab. n. med. Dariusz Kajdaniuk.

Gratulujemy!

Dyplom II