W dniu 18 listopada 2016 r. w Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu odbył się XXXVIII Wydziałowy Konkurs Prac Magisterskich.

Organizatorem konkursu był Wydziałowy Samorząd Studencki Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu.
Do konkursu zostało zgłoszonych 16 prac magisterskich absolwentów, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2015/2016 na kierunkach: farmacja, analityka medyczna, biotechnologia medyczna II° oraz kosmetologia II°. Prace prezentowano w dwóch sesjach: sesji farmaceutycznej oraz sesji biologii medycznej.

Nagrody pieniężne ufundowane przez JM Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w sesji farmaceutycznej otrzymali: Pan Dariusz Cisek, Pani Aldona Minecka oraz Pani Justyna Pawlik, natomiast w sesji biologii medycznej nagrody otrzymali: Pani mgr Anna Hołda, Pan mgr Konrad Korzeniowski, Pani Natalia Zmarlak.

Nagrodę publiczności otrzymała Pani mgr Anna Hołda.

Nagrodę pieniężną ufundowaną przez Śląską Izbę Aptekarską w Katowicach otrzymała Pani Natalia Pohl, natomiast nagrody pieniężne ufundowane przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych otrzymali Pani mgr Anna Hołda oraz Pan mgr Konrad Korzeniowski.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!!!

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]