Ratownicy

Trwa nabór Zespołów chętnych do udziału w Zawodach Symulacyjnych SumWars i przygotowywania się do Zawodów w ramach Koła Naukowego Symulacji!

Do udziału zapraszamy wszystkie Zespoły spełniające poniżej wymienione warunki, bez względu na przynależność do Koła Symulacji.
Zgłoszenia można przesyłać do dnia 31.12.2016 r.

W kwalifikacjach mogą brać udział Zespoły, składające się z 4 do 5 studentów SUM.
W skład zespołu musi wchodzić co najmniej jeden student kierunku lekarskiego.
Członkiem zespołu mogą być studenci IV, V i VI roku kierunku lekarskiego, a także II i III roku kierunku: ratownictwo medyczne,
pielęgniarstwo i położnictwo.
Wymagana jest znajomość języka angielskiego przez wszystkich członków Zespołów.

Wszystkie zakwalifikowane Zespoły zostaną zaproszone na eliminacje, które odbędą się w dniu 12.01.2017 r. w godz. 15:00 do 20:00.
Zadanie kwalifikacyjne będzie polegać na udzieleniu pomocy osobie w stanie zagrożenia życia. Warto też przygotować się z wiedzy ogólnomedycznej.

Warunkiem udziału w kwalifikacjach jest dokonanie zgłoszenia w określonym terminie tj. do 31.12.1016 roku zgodnie z załączonym Formularzem Zgłoszeniowym  przesłanym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]