Logo konkursu

Uprzejmie informuję, iż Fundusz Pomocy Studentom organizuje VI edycję Konkursu StRuNa, w którym zostaną nagrodzone koła naukowe i inne organizacje studenckie, które realizowały swoje projekty między 1 października 2015 roku a 30 września 2016 roku.

Konkurs StRuNa posiada 5 kategorii:

• Projekt Roku 2016
  • Koło Naukowe Roku 2016
  • Wyprawa Roku 2016
  • Konferencja Roku 2016
  • Opiekun Roku 2016
  • Zgłoszenie konkursowe należy wysłać za pośrednictwem strony http://www.struna.edu.pl/najlepsze-w-2016.html

Zgłoszenia można nadesłać do 25 listopada 2016 r. (piątek) do godziny 16:00

Wszelkie informacje o Konkursie można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/StudenckiRuchNaukowyStRuNa/

[Przesłano przez: Kinga Łosiak-Lisowska]