Logo SUM

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczął się nabór wniosków do XXXII edycji Śląskiego Funduszu Stypendialnego. Będzie on trwał do 10 października 2016, a zakończy się uroczystym rozdaniem stypendiów dla wybitnie uzdolnionej młodzieży z województwa śląskiego.

Zgodnie z regulaminem ŚFS o pomoc ze środków Fundacji mogą ubiegać się wszyscy studenci studiów wyższych – zameldowani w województwie śląskim, którzy:

• osiągnęli w poprzedzającym stypendium semestrze, średnią ocen minimum 4,5;
  • udokumentują szczególnie trudną sytuację ekonomiczną (dochód na jednego członka rodziny nie może przekroczyć 870 zł brutto);
  • nie ukończyli 24 roku życia.
  • Serdecznie zapraszamy do składania wniosków wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają już zakończoną letnią sesję egzaminacyjną w 2016 roku i spełniają wymogi określone w Regulaminie ŚFS.
    Wypełnione wnioski należy przesyłać do Fundacji w terminie do 10 października 2016 r. na niżej podany adres:

Śląski Fundusz Stypendialny
    im. Adama Graczyńskiego