Informujemy, że trwa nabór do projektu pt.: "Rozwój kadry dydaktycznej kluczem do nowej jakości kształcenia w SUM", realizowanego w ramach Działania 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Uczestnicy projektu mogą brać udział w następujących szkoleniach:

• Innowacyjne umiejętności dydaktyczne (mentoring),
  • Innowacyjne umiejętności dydaktyczne (learning - by - doing),
  • Umiejętności informatyczne, w tym posługiwanie się profesjonalnymi bazami danych i ich wykorzystanie w procesie kształcenia STATISTICA,
  • Umiejętności informatyczne, w tym posługiwanie się profesjonalnymi bazami danych i ich wykorzystanie w procesie kształcenia SAS,
  • Prowadzenie dydaktyki w języku obcym (kursy językowe z języka angielskiego na poziomie C1).
  • Uczestnikami projektu mogą być:

• nauczyciel akademicki w rozumieniu art. 108 Ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. 2005 Nr 164 poz. 1365),
  • osoby, z którymi uczelnia zawarła umowy cywilno-prawne na prowadzenie dydaktyki na okres roku akademickiego w ramach którego planowane jest dla tych osób wsparcie w projekcie (okres, na jaki została zawarta umowa musi obejmować zarówno okres udziału w projekcie jak i wymagany w kryterium dostępu nr 7 semestr, w którym prowadzone będą zajęcia z wykorzystaniem zdobytych w projekcie kompetencji).
  • Więcej informacji zostało zawartych w Regulaminie.

[Przesłano przez: Bartosz Bochenkiewicz]