PAU

W poniedziałek 26 czerwca 2017 roku , o godz. 17.00 w Sali Audytoryjnej II ( parter ) w budynku Instytutu Fizyki , ul. Uniwersytecka 4, odbędzie się wykład w ramach „Cyklu Międzywydziałowych Wykładów z zakresu Nauk Przyrodniczych”, organizowanych przez Komisję Nauk Przyrodniczych, Stacji Naukowej PAU w Katowicach.

Wykłady prowadzić będą najwybitniejsi naukowcy, których wyniki badań mają szerokie znaczenie i wpływ na inne dziedziny nauk przyrodniczych oraz znaczący oddźwięk ogólnoludzki.

Wykład pt. „Polipragmazja i jatrogenia – narastające problemy medycyny” wygłosi prof. dr hab. n. med. Jan Duława Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego,

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]