Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej konferencji naukowo-szkoleniowej „III Zabrzańskie Dni Neurologiczne” w dniach 3-4 luty 2017 r. Spotkanie odbywa się w sercu Śląska – Zabrzu, w ostatnim czasie słynącego także z rozwoju nowoczesnej turystki industrialnej.

Program spotkania będzie dedykowany najnowszym doniesieniom z zakresu diagnostyki i leczenia udaru mózgu, SM, padaczki, chorób neurozwyrodnieniowych i chorób nerwowo-mięśniowych. Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli znamienici polscy wykładowcy, będący ekspertami w różnych dziedzinach neurologii.

Mamy nadzieję, że oprócz bogatej części merytorycznej spotkanie będzie także okazją do nawiązania i odnowienia cennych kontaktów.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Dr hab. n. med. Monika Adamczyk-Sowa